- - - ΑΨΕΣ Πυθαγόρας Πυθαγόρας ΑΕ Καρλόβασι ΑΟ Πολυκράτης samos samos samos Φοίνικας Διαγόρας Ραχών Ικαρίας samos samos samos samos samos samos samos ΑΣΣΑ Αναγέννηση
samos

Σάββατο 20 Οκτωβρίου 2012

Καρλόβασι-Α.Ο Σάμου: 1-2

Του Κυρ. Αγγελέτου
Μεγάλη νίκη για την ομάδα της Α.Ο Σάμου που κέρδισε την ομάδα του Καρλοβάσου με σκορ 2-1. Στο 20' απευθείας εκτέλεση φάουλ του Ντουράι και 1-0 ,στο 23' ήρθε η απάντηση του Α.Ο Σάμου με τον Μαργαρώνη να σουτάρει και να κάνει το 1-1 που ήταν και σκορ ημιχρόνου. Στο δεύτερο ημίχρονο παίχτηκε ποιοτικό παιχνίδι και ο κόσμος που ήταν στο γήπεδο σίγουρα απόλαυσε το θέαμα. Στο 46' απευθείας εκτέλεση φάουλ Μαργαρώνη και 2-1 για την φιλοξενούμενη ομάδα που και με αυτή την νίκη κάνει το εφτά στα εφτά και φιγουράρει πρώτη στην βαθμολογία του πρωταθλήματος υποδομής.
Καρλόβασι: Τσεσμελής, Ζορμπάς, Τζοίτης, Τσακανιάς, Κωτάκης, Στασινής, Χατζηνικολάου, Σάρακας, Αθανασίου, Ντουράι, Μπρέκνα.
Α.Ο Σάμου: Μαργαρίτης, Σαχινόγλου, Νοταράς, Κοκκινόπουλος, Χούσας, Ροκάι, Νοταράς, Καμπουράκης, Μωραίτης, Μαργαρώνης, Βαγιανός.