Ο κυπελλούχος Σάμου το Καρλόβασι θα μετάσχει στο Κύπελλο Ερασιτεχνών ΕΠΟ. Κληρώθηκε στον 6ο όμιλο, μαζί με την Θύελλα Ραφήνας , Δάφνη Δαφνώνα Χίου και τον Ολυμπιακό Χαλκίδος. Το Καρλόβασι την Τετάρτη 25/3/ 2015 στις 15.30 το μεσημέρι θα αντιμετωπίσει την Θύελλα Ραφήνας στην Ραφήνα.
1η αγωνιστική
1. Δόξα Προκυνητών – Ηρακλής Ζυγού (25/3 – 15.30)
2. Άρης Φωτολίβους – Νέστος Χρυσούπολης (25/3 – 15.30)
3. Μετέωρα ή Δήμητρα Τρικάλων – Αμπελωνιακός (25/3 – 15.30)
4. Απόλλων Παραλιμνίου – Πύδνα Κίτρους (25/3 – 15.30)
5. ΑΕΠ Ποντίων Βατολάκκου – ΑΕ Χουλιαράδων (25/3 – 15.30)
6. Ερμής Αμυνταίου – Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας (25/3 – 15.30)
7. ΟΦΑΜ – Σούλι Παραμυθιάς (25/3 – 15.30)
8. Προοδευτική Γραμμενίτσας – Φλόγα Παλαιομάνινας (25/3 – 15.30)
9. Θήβα – Κορονίδα Κοιλάδας (25/3 – 15.30)
10. Δωριείς Μανάγουλης – Καμένα Βούρλα (25/3 – 15.30)
11. Θύελλα Ραφήνας– Καρλόβασι (25/3 – 15.30)
12. Δάφνη Δαφνώνα – Ολυμπιακός Χαλκίδας (25/3 – 15.30)
13. Αρης Πατρών – ΑΟ Διλινάτων (25/3 – 15.30)
14. Τσικλητήρας Πύλου – Πανθυρεατικός (25/3 – 15.30)
15. Νικητής Νεάπολη-ΟΦ Ιεράπετρας – Αστέρας Περάματος (25/3 – 15.30
16. Ηρακλής Ατσικής – ΑΟ Ζευγολατιού (25/3 – 15.30)
2η αγωνιστική
17. Νικητής 1 – Νικητής 2 (1/4 – 16.30)
18. Νικητής 3 – Νικητής 4 (1/4 – 16.30)
19. Νικητής 5 – Νικητής 6 (1/4 – 16.30)
20. Νικητής 7 – Νικητής 8 (1/4 – 16.30)
21. Νικητής 9 – Νικητής 10 (1/4 – 16.30)
22. Νικητής 11 – Νικητής 12 (1/4 – 16.30)
23. Νικητής 13 – Νικητής 14 (1/4 – 16.30)
24. Νικητής 15 – Νικητής 16 (1/4 – 16.30)
1η αγωνιστική
1. Δόξα Προκυνητών – Ηρακλής Ζυγού (25/3 – 15.30)
2. Άρης Φωτολίβους – Νέστος Χρυσούπολης (25/3 – 15.30)
3. Μετέωρα ή Δήμητρα Τρικάλων – Αμπελωνιακός (25/3 – 15.30)
4. Απόλλων Παραλιμνίου – Πύδνα Κίτρους (25/3 – 15.30)
5. ΑΕΠ Ποντίων Βατολάκκου – ΑΕ Χουλιαράδων (25/3 – 15.30)
6. Ερμής Αμυνταίου – Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας (25/3 – 15.30)
7. ΟΦΑΜ – Σούλι Παραμυθιάς (25/3 – 15.30)
8. Προοδευτική Γραμμενίτσας – Φλόγα Παλαιομάνινας (25/3 – 15.30)
9. Θήβα – Κορονίδα Κοιλάδας (25/3 – 15.30)
10. Δωριείς Μανάγουλης – Καμένα Βούρλα (25/3 – 15.30)
11. Θύελλα Ραφήνας– Καρλόβασι (25/3 – 15.30)
12. Δάφνη Δαφνώνα – Ολυμπιακός Χαλκίδας (25/3 – 15.30)
13. Αρης Πατρών – ΑΟ Διλινάτων (25/3 – 15.30)
14. Τσικλητήρας Πύλου – Πανθυρεατικός (25/3 – 15.30)
15. Νικητής Νεάπολη-ΟΦ Ιεράπετρας – Αστέρας Περάματος (25/3 – 15.30
16. Ηρακλής Ατσικής – ΑΟ Ζευγολατιού (25/3 – 15.30)
2η αγωνιστική
17. Νικητής 1 – Νικητής 2 (1/4 – 16.30)
18. Νικητής 3 – Νικητής 4 (1/4 – 16.30)
19. Νικητής 5 – Νικητής 6 (1/4 – 16.30)
20. Νικητής 7 – Νικητής 8 (1/4 – 16.30)
21. Νικητής 9 – Νικητής 10 (1/4 – 16.30)
22. Νικητής 11 – Νικητής 12 (1/4 – 16.30)
23. Νικητής 13 – Νικητής 14 (1/4 – 16.30)
24. Νικητής 15 – Νικητής 16 (1/4 – 16.30)
Δεν υπάρχουν σχόλια :
Δημοσίευση σχολίου